Franczyza

Zostań Dobrym Dietetykiem i przyłącz się do największej i najbardziej znanej sieci poradni dietetycznych w Polsce. Posiadamy blisko 150 gabinetów w całym kraju. Ogromne doświadczenie i profesjonalne wsparcie połączone z Twoim zaangażowaniem zapewnią Ci drogę do wymarzonego sukcesu zawodowego.

Dołącz do grupy Dobrych Dietetyków, a przekonasz się jak wielką satysfakcję możesz czerpać z wykonywania swojej pracy. Jeżeli uwielbiasz pracę z ludźmi, chcesz zaistnieć w prestiżowej branży medycznej i być cenionym specjalistą, pomożemy Ci zrealizować doskonały plan działania, który wypromuje Cię na najlepszego dietetyka w Twoim regionie. Stworzymy  dla Ciebie doskonałą podstawę do samorealizacji, intensywnego rozwoju zawodowego oraz zdobycia ogromnej wiedzy praktycznej w zakresie działalności terapeutycznej. Jako dietetyk będziesz cieszyć się uznaniem, szacunkiem oraz wdzięcznością swoich pacjentów.

Współpraca z siecią Dobry Dietetyk to gwarancja najwyższej jakości usług oraz możliwość korzystania z najbardziej zaawansowanych technik wsparcia merytorycznego, technicznego i marketingowego.