Dobry Dietetyk
facebook

Historie sukcesów

Historie sukcesów

Postanowiłem, że najwyższy czas na zmiany..

W pewnym momencie mojego życia postanowiłem, że najwyższy czas na zmiany. Moja waga przekraczająca 130 kg dawała dużo do myślenia.

Piotr, Kielce
Osiągnięty cel: -40kg

Rozmiary moich ubrań stale rosły. Punktem kulminacyjnym był moment kiedy w sklepie rozmiar XXL okazał się na mnie zbyt mały. Był to sierpień  2013 roku. Przebywałem w tym okresie na urlopie wypoczynkowym. Po powrocie postanowiłem zgłosić się do specjalisty w tej kwestii. Nie chciałem działać na własną rękę. Źle wybrane diety mogły przecież spowodować odwrotny efekt i dodatkowe problemy zdrowotne. Nadmienię, że poziom niebezpiecznego cholesterolu w moim organizmie był zbyt wysoki i w tak młodym wieku miałem już nadciśnienie. Wtedy trafiłem do gabinetu mgr Magdaleny Demko i moje życie całkowicie się odmieniło.

Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu Pani dietetyk ułożyła program żywieniowy dostosowany do mojej osoby oraz moich przypadłości. Każdy z nas jest inny, dlatego liczy się indywidualne podejście do każdego pacjenta, z czego byłem bardzo zadowolony po wizytach. Zadowalający był również dla mnie fakt dużej częstotliwości spożywania posiłków, w ogóle nie odczuwałem głodu (a tego się najbardziej obawiałem). Odchudzanie zawsze kojarzyło mi się z ogromnymi torturami, a tu ku mojemu zdziwieniu było całkowicie na odwrót. Uzyskiwane efekty dawały siłę napędową do dalszych działań. Dodatkowo wiele propozycji posiłków bardzo mi posmakowało i na stałe zostanie w moim codziennym jadłospisie.

Podsumowując, startowałem z wagą 130 kg. Pierwszym celem "realnym", który sobie postawiłem był spadek wagi do 110 kg. Jednak ten początkowy sukces dał mi jeszcze silniejszą motywację. W tym momencie ważę 90 kg i nie obawiam się, że wrócą stracone kilogramy, wręcz przeciwnie jestem pewny, że stracę ich jeszcze trochę, bo nie zrezygnuję z obecnego stylu życia i sposobu żywienia, który sprawia że jestem szczęśliwszy i pełny energii.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Magdalena Demko

Pan Piotr przyszedł do gabinetu jako zmęczony życiem, przygnębiony, choć młody dwudziestoczteroletni mężczyzna. Od samego początku terapii przestrzegał wszystkich zaleceń. Wsparciem na pewno była również rodzina, która wprowadzała zdrowe nawyki żywieniowe w domu. Z wizyty na wizytę Pan Piotr zmieniał się w oczach - tracił sukcesywnie wagę, a zyskiwał energię ... więcej

Pan Piotr przyszedł do gabinetu jako zmęczony życiem, przygnębiony, choć młody dwudziestoczteroletni mężczyzna. Od samego początku terapii przestrzegał wszystkich zaleceń. Wsparciem na pewno była również rodzina, która wprowadzała zdrowe nawyki żywieniowe w domu. Z wizyty na wizytę Pan Piotr zmieniał się w oczach  - tracił sukcesywnie wagę, a zyskiwał energię i uśmiech na twarzy. Co ważne, ustabilizowało się ciśnienie krwi. Wyniki badań są  prawidłowe, wręcz książkowe. Jestem pod wrażeniem Panie Piotrze, gratuluję!

zwiń

Telefon:

605 536 596

Strona www:

Zapraszam do moich poradni:

Mój dietetyk