Dobry Dietetyk
facebook

Historie sukcesów

Historie sukcesów

Mimo wcześniejszych prób odchudzania, waga nadal rosła, a ja załamywałam ręce

Dzięki pani Mirosławie zaczęłam regularnie dbać o codzienną porcje ruchu  a zdrowe nawyki żywieniowe na stałe weszły do mojego życia.

Małgorzata, Ostrołęka
Osiągnięty cel: -12kg

Terapię odchudzającą zaczęłam u pani Mirosławy w pażdzierniku  2013 roku. Początkowa waga 86,2 kg przy wzroście 170 cm - tkanka tłuszczowa 38,6 %. Mimo wcześniejszych prób odchudzania, waga nadal rosła, a ja załamywałam ręce. Wspólnie z panią Mirosławą przeanalizowałyśmy mój dotychczasowy jadłospis i podjęłyśmy wyzwanie! Plan: zrzucamy 12 kg. Dzięki systematyczności, wizytom kontrolnym u pani Mirosławy rozmowom motywującym i ogromnemu wsparciu, a przede wszystkim dzięki profesjonalnie ułożonej diecie, w ciągu 5 miesięcy zgubiłam  ponad 12 kilogramów i teraz ważę 74 kg tkanka tłuszczowa 31% i nadal chudnę jedząc to co lubię i jak lubię.  Dzięki pani Mirosławie zaczęłam też regularnie dbać o codzienną porcje ruchu  a zdrowe nawyki żywieniowe na stałe weszły do mojego życia. Polecam każdemu współpracę z poradnią Dobry Dietetyk w Ostrołęce – osoba, którą tam spotkałam jest naprawdę wsparciem i motywatorem w procesie odchudzania. Dziękuję serdecznie i polecam p. Mirosławę.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego
- Mirosława Nawłoka

Pani Małgosia od początku była zmotywowana ale jak to zwykle bywa narażona na wiele pokus i z brakiem pełnej wiary ,że można to pokonać.. Z każdym zgubionym kilogramem stawała się coraz bardziej energiczną i pewną siebie pacjentką. Przychodziła na wizyty kontrolne z jeszcze większym zapasem energii i zapału. Udowodniła, że ... więcej

Pani Małgosia od początku była zmotywowana ale jak to zwykle bywa narażona na wiele pokus i z brakiem pełnej wiary ,że można to pokonać.. Z każdym zgubionym kilogramem stawała się coraz bardziej  energiczną i pewną siebie pacjentką. Przychodziła na wizyty kontrolne  z jeszcze większym zapasem energii i zapału. Udowodniła, że mimo mnóstwa obowiązków ,prowadzenia domu, wychowywania dzieci i pomocy w pracy na gospodarstwie można zmienić nawyki żywieniowe. Udowodniła, że można  czuć się o niebo lepiej i nadal cieszyć się życiem mimo mnóstwa przeszkód ,które niesie nam życie! Pani Małgosia jest dowodem na to, że nie ma rzeczy  niemożliwych i jak się bardzo chce to można zdobywać góry.  
Pani Małgosiu Gratuluję i jestem z Pani Dumna!

zwiń

Telefon:

602 421 702

Zapraszam do moich poradni: Ostrołęka Łomża

Mój dietetyk